Vítame Vás na stránkach Vášho tetovacieho štúdia

Tieto stránky nevznikli len za účelom prezentácie našich produktov a služieb, ale hlavne máme záujem aj na tom, aby človek, ktorý nás navštívi bol čo najviac informovaný v oblasti TETOVANIAPIERCINGU. Je to naozaj dôležité, pretože pri TETOVANÍ alebo PIERCINGU procedúra nekončí za dverami štúdia. Nájdete tu informácie o tom ako postupovať po zákroku tetovania či piercingu a ako sa o ne starať.

Rád by som tiež predstavil naše štúdio tým, ktorí sa s nami ešte nemali možnosť stretnúť. Sme štúdio založené v roku 2002. Nie je to síce dlho, ale naše skúsenosti sú Vám, zákazníkom určite osožné. V prvom rade kladieme dôraz na hygienu a urobenie všetkého pre to, aby bol každý náš zákazník spokojný. Každý motív sa upravuje podľa priania zákazníka, vlastná tvorba nám nie je cudzia - môžete si priniesť vlastný nápad a my Vám ho pomôžeme kompletne zrealizovať, teda dotvoriť a preniesť na telo. Naši tetovači berú každú prácu ako výzvu a snažia sa vždy vytvoriť dielo na ktoré by mal byť zákazník hrdý.

Štúdio medzičasom prešlo personálnymi zmenami, teraz Vás s úsmevom radi obslúžia odborne spôsobilí tetovač IVAN a piercerka ERIKA. Pre tých, ktorí ešte nie sú rozhodnutí sme pripravili túto stránku, na ktorej ponúkame rady pri výbere MOTÍVU, UMIESTNENIA a mnoho iného ...

Príjemné surfovanie Ti želá kolektív: BLACK TATTOO

Náš elektronický obchod

www.tattooshop.sk

Kontaktné informácie

Roman Jánoš - Black Tattoo

Bratislavská 42
Bratislava 841 06, SLOVENSKÁ REPUBLIKA
0903 115 315
infotattoo@blacktattoo.sk

IČO: 40099253
ČŽR: 104-22865